Dvě branky Viktora Hübla se podílely na výsledku v dalším přípravném zápase Litvínova ve Švýcarsku. V utkání, v němž hosté opět dali příležitost širšímu kádru hráčů, zvítězili domácí Tigers 3:2.

Ve třetím zápase švýcarského turné se poprvé nezrodil nerozhodný výsledek. Všechny branky padly ve druhé třetině. Domácí nejprve získali dvoubrankový náskok slepenými góly ve 26. minutě. Střelecky disponovaný litvínovský centr Viktor Hübl minutu na to snížil po asistenci Vlastimila Kroupy a ve 34. minutě stejný hráč srovnal stav zápasu na 2:2, přihrával mu Ondřej Poživil. Jedna branka padla po nájezdu, druhá po závaru.

Poslední slovo v prostřední dvacetimintovce měli hráči Langnau, 544 diváků rozjásal o minutu později Bieber.
Závěrečné dějství branku nepřineslo a tak pomyslné body brali po výsledku 3:2 Tygři.

V brance Hüblových a Kučerových svěřenců se opět prostřídali gólmani, tentokrát nastoupil Petr Franěk. Trenéři v  přípravných zápasech i nadále dávají rovnocennou příležitost všem hráčům včetně oslabení a přesilovek. Obranné dvojice tentokrát nastoupili bez Jiřího Šlégra v jiném složení. Šanci vybojovat si místo v sestavě pro extraligu stále dostávají junioři.

Dnes večer čeká Litvínov v rakouském Feldkirchu poslední zápas zájezdu proti soupeři nejzvučnějšího jména, švýcarskému Davosu.