Fanoušci před 3 dny
Autor: Ondřej Vlk

Tradičního ”Maxíka” letos fanoušci na hokeji neuvidí

Litvínovský hokej a pověstná litvínovská klobása je spojení, které v extralize panuje už několik generací. V letošní sezóně se poprvé po 28 letech stalo, že litvínovští fanoušci nenašli na tradičním místě vedle vchodu A stánek s ”Maxíkem” jak si vysloužil přezdívku MAXI HOT-DOG od rodiny Macháčků.

Má to své opodstatnění. Pana Macháčka potkaly vážné zdravotní problémy a nyní se naplno věnuje rekonvalescenci. Tradice jeho rodinné receptury sahá až 28 let zpátky do minulosti, kdy se poprvé objevil na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Dle slov pana Macháčka nemá člověka, který by v letošním roce převzal jeho rodinný klenot a fanoušci tak pravděpodobně "Maxíka" letos neochutnají. V případě, že léčba bude probíhat dobře, tak by se rodina Macháčků ráda opět vrátila na zimní stadion a znovu dělala radost všem fanouškům, kteří její stánek navštíví. "Chtěl bych popřát všem fanouškům a hráčům úspěšnou sezónu," vzkazuje z lázní pan Macháček. 

Po návratu z lázní pro naše fanoušky připravíme rozhovor o začátcích, receptuře a pověsti litvínovské klobásy přímo s jejím autorem. 

Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary