Rozhovory 01.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Těžko se to hodnotí, opět nás potkal výpadek, říká František Lukeš po další porážce

Litvínovský útočník František Lukeš po další porážce v rozhovoru jen těžko hledal slova. Pro zkušeného matadora to nebyl lehký zápas, protože v utkání měl na hokejce několik gólových příležitostí, které se mu nepodařilo zúročit. Co říkal po utkání s brněnskou Kometou?

Jak hodnotíš dnešní zápas? 

Dobře jsme ho rozehráli a ve druhé třetině jsme měli opět výpadek. Těžko se to hodnotí, když nám ve druhé třetině dají dva góly. Ve třetí třetině namažu... Měl jsem tam ještě prázdnou bránu, ale netrefil jsem to. Chtěl jsem zápas ještě zvrátit, ale nepovedlo se. 

Pro tebe to nebylo lehké utkání...

Měl jsem čtyři tutovky, ale asi mi to nebylo souzeno. Je to škoda.

Jak je to pro hráče psychicky náročné, když udělá chybu. Snaží se to hodit za hlavu?

Samozřejmě, když jsem namazal, tak jsem myslel na to, že chci dát ještě gól a vzít to zpátky. Měl jsem i gól na hokejce, ale v poslední fázi mi tam puk skočil a netrefil jsem to dobře. 

První třetina byla dobře rozehraná, mohli jste tam dát více gólů, ale začali jste situace přehrávat...

Měl jsem šance, ale zbytečně jsem to nahrával. Byl jsem sice špatně natočenej, ale to mě neomlouvá. Měl jsem puk zpracovat a vystřelit, jak říkám dnes mi nebylo souzeno, ale tohle musím proměňovat. 

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >