„Myslím, že to pro diváka nebyl úplně pohledný zápas. Možná je škoda, že jsme nevyužili žádnou přesilovku. Ale hráli jsme dobře ve středním pásmu a moc jsme Zlín nepouštěli do šancí,“ hodnotil utkání nejproduktivnější bek Litvínova.

Zatímco loni bilance s Berany nebyla příliš dobrá, v této sezoně to černožlutým proti Moravanům jde.

„Podle mě je to Godličem v brance, protože chytá výborně. Dneska nás tam podržel, stejně jako v předchozích zápasech. To je velký faktor. Navíc dobře bráníme obranné a střední pásmo, to je důležité,“ podotknul Ščotka.

Zlín kromě toho patří mezi přímé konkurenty Severočechů. „Byli jsme si vědomi toho, že u nás byli na dostřel. Takové zápasy jsou pro nás moc důležité. Musíme je vyhrávat, abychom se udrželi v první desítce,“ dodává autor první litvínovské trefy.

Celý rozhovor s Janem Ščotkou: