<p>Domácí tým staršího dorostu se v 9. kole utkal s týmem Vsetín. Domácí byly jasnými favority. Vsetín ale dokázal domácí potrápit a o vítězi utkání se rozhodlo až v samotném závěru. Rozhodující branku tohoto utkání vsítil v 59. minutě domácí útočník Jan Bárdoš. </p>

<p>Domácí do toho utkání vlétli ve velkém tempu. Po nevyužitých šancích Bočkaje a Kučery se prosadil ve 4. minutě hostující <b>Petr Strmiska</b>. Domácí ale našli rychlou odpověď a hned 3. minuty po obdrženém gólu se ve skrumáži před Bechným prosadil domácí útočník<b> Dominik Brzek</b>.  Poté se už ale ani jeden tým neprosadil a do kabin se tak šlo za stavu 1:1. </p>

<p>Ve druhé třetině byl průběh opačný. Domácí hráči už nebyli aktivnější, ale i přesto se v 29. minutě z trestného střílení prosadil <b>Filip Moravec</b> střelou mezi betony. Ovšem pouhých 37 vteřin na tento gól dokázal odpovědět hostující <b>Adam Hořanský</b> střelou mezi Spěšného betony. Více ze hry měli v dalším průběhu třetiny domácí, ale branku vstřelit nedokázali. </p>

<p>Ve třetí třetině své šance domácí dokázali své šance „pouze“ dvakrát využít. Hned 24 vteřin po začátku poslední periody vsítil po skrumáži před brankou gól <b>Kristian Reichel</b>. Tento gól musel být ještě potvrzen hlavním rozhodčím. Na domácích hokejkách bylo poté mnoho šancí, ale ani jeden z domácích útočníků skvělého Bechného překonat nedokázali.  Až minutu a půl před koncem vsítil, zdálo se rozhodující branku <b>Jan Bárdoš</b> po krásné kombinaci s Tomášem Kučerou. Vsetín pak ještě v power-play dokázal snížit zásluhou <b>Iva Svozílka</b>, ale vyrovnat už nedokázali. </p>

<p>Domácí si tedy z toho utkání po velkém boji odnáší tři důležitě body do tabulky. </p>