Není pro vás bod málo? Ve třetí třetině jste zápas mohli rozhodnout.
Myslím, že jsme jim tři góly darovali, toho se musíme vyvarovat. Dneska jsme dali docela dost gólů, podle mě jsme mohli krásně vyhrát 6:3.

Verva přitom letos tolik branek nedává. Čemu přisuzujete, že to tam dnes takhle napadalo?
Těžko říct. Brno docela otevíralo hru a my jsme měli prostor s pukem něco udělat.

Vstřelil jste gól a dva připravil, v předchozích sedmnácti zápasech jste přitom nasbíral stejný počet bodů. Bylo to utkání, na které jste čekal?
Chci, abychom vyhrávali a je jedno, kdo dá gól. Dneska jsme ale Brnu darovali tři góly a mohli jsme vyhrát za tři body, takže spíš bych bral vítězství.

Jak to snášíte, že v aktuální sezoně tolik nebodujete?
Prakticky celou sezonu hrajeme na jeden dva góly. Jsem rád, že to tam dneska naší lajně napadalo. Musíme v tom pokračovat a hrát hlavně na puku, protože hokej se hraje s pukem na hokejce.

Celý rozhovor s Františkem Lukešem: