Rozhovory 21.12.2020
Autor: Ondřej Mach

Spíš bych bral vítězství, hlásí tříbodový Lukeš po Kometě

V Litvínově se tři dny před Vánoci odehrála pořádná přestřelka, ve které chemici podlehli brněnské Kometě 6:7 po samostatných nájezdech. Na domácí straně zapsal tři body za gól a dvě asistence František Lukeš.
Není pro vás bod málo? Ve třetí třetině jste zápas mohli rozhodnout.
Myslím, že jsme jim tři góly darovali, toho se musíme vyvarovat. Dneska jsme dali docela dost gólů, podle mě jsme mohli krásně vyhrát 6:3. 

Verva přitom letos tolik branek nedává. Čemu přisuzujete, že to tam dnes takhle napadalo?
Těžko říct. Brno docela otevíralo hru a my jsme měli prostor s pukem něco udělat. 

Vstřelil jste gól a dva připravil, v předchozích sedmnácti zápasech jste přitom nasbíral stejný počet bodů. Bylo to utkání, na které jste čekal?
Chci, abychom vyhrávali a je jedno, kdo dá gól. Dneska jsme ale Brnu darovali tři góly a mohli jsme vyhrát za tři body, takže spíš bych bral vítězství. 

Jak to snášíte, že v aktuální sezoně tolik nebodujete?
Prakticky celou sezonu hrajeme na jeden dva góly. Jsem rád, že to tam dneska naší lajně napadalo. Musíme v tom pokračovat a hrát hlavně na puku, protože hokej se hraje s pukem na hokejce.

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >