Co od angažmá v Litvínově očekáváte?
Budu dělat všechno pro to, abych pomohl týmu a v tabulce jsme se posunuli nahoru. Myslím, že budeme mít velmi dobré předpoklady, abychom byli výš. Snad budu produktivní a pomůžu tím týmu.

Na Spartě jste strávil dvě sezony. Co vám ukázala česká extraliga?
Potvrdilo se mi, že je to opravdu kvalitní soutěž, která má vysokou úroveň. Nepřekvapilo mě to. Jsem rád, že v ní budu pokračovat. Těší mě, že mohu zůstat a přesunout se do Litvínova.

Vervu vede slovenský trenér Vladimír Országh. Už jste spolu někdy spolupracovali?
Potkali jsme se ve Slovanu Bratislava, to bylo asi tři roky zpátky. Navíc jsem pod ním odehrál i nějaké zápasy v reprezentaci, takže se dá říct, že ho znám a on zná mě.

V týmu se setkáte se svými dobrým kamarádem Denisem Godlou. Jak se na společné angažmá těšíte?
Znám ho velmi dobře, byli jsme spolu na dvacítkách. Moc se na něj těším.

Jak jste Litvínov vnímal jako soupeře?
Vždycky to byl těžký protivník. Hlavně teda na jeho stadionu, o kterém je známé, že se tam hraje špatně. Doufám, že se to teď otočí a bude to pro mě výhoda. Snad to bude příjemná změna.

Z hlavního města se přesouváte do malého městečka na severu Čech. Co říkáte na tuto změnu?
Myslím, že nám to s přítelkyní chybět nebude. Poslední roky jsme ani nikam moc nechodili, podle mě nám to bude vyhovovat.

Mluvil jste už s trenéry o tom, co od vás očekávají?
Ano, řešili jsme to. Bavili jsme se o mojí roli a o tom, jaké úkoly bych mohl plnit.

Otázka na závěr: znáte ještě nějaké hráče z litvínovské kabiny?
Dá se říct, že znám jen pár kluků. Vím, že tam jsou ještě nějací Slováci, ze Sparty znám Ríšu Jarůška. Další hráče pak už jen od vidění z extraligy.