Když přijelo Kladno s Jágrem. Když přijel poprvé po letech Chomutov. Ale utkání se Spartou jsou specifická vždycky.
Tenhle soupeř zkrátka severočeským fanouškům voní a táhne je. Už kvůli tradici.
Ale pozor, tentokrát táhnou také výsledky a výkony hráčů ve žlutočerném. Nasbírali už 50 bodů.

Televizní duel 25. kola bude už 218. vzájemným zápasem v nejvyšší soutěži. Sparta jich vyhrála 109, Litvínov 80.

Pamětníci vzpomínají na dvoucifernou výhru žlutočerných v 80. letech s parádním představením dvojice Rosol – Růžička.
Robert Reichel dal Spartě svůj první ligový gól do prázdné branky při power play.
Vladimír Jeřábek rozhodl památný duel s průběhem 5:1, 5:5, 6:5 pro Litvínov.
Je to dvacet let (!) co Martin Ručinský v roce 1994 sestřelil Spartu hattrickem.
V roce 1996 Petr Franěk vychytal postup přes favorizovaného soupeře do finále play off.

Sedm výher venku za sebou – takovou vizitku posílá Sparta před pátečním šlágrem na sever Čech. Naposledy uzmula dva body v Ostravě Vítkovicím. Bodování vede Jaroslav Hlinka (8+13).

Verva přivezla bod z Liberce. Možná už nasadí do hry beka Chaloupku.
První duel v Praze 14. října vyhrál HCVL 1:0 brankou Pavla Písaříka už ze 16. minuty. V minulé sezóně vyhrála Sparta třikrát, Litvínov jen jednou.

Oba celky nyní dělí v tabulce jen čtyři body. HCVL prožívá skvostnou sezónu, Spartě se také daří. Souboj druhého se třetím!

Ručinský, Jánský a Kubát ve Spartě působili. Litvínovský odchovanec Vladimír Eminger je čerstvou akvizicí Sparty, přišel z finského Oulu. Pilař, Rolinek a Straka z kádru Sparty oblékali žlutočerný dres.

Před zápasem bude gratulováno Mgr. Josefu Ulrychovi k 70. narozeninám.

Za Vervu už naskočí obránce Petr Chaloupka a také nová akvizice, útočník Jakub Petružálek! Ve čtvrtek s týmem poprvé trénoval.
Poprvé po dlouhé době od svého zranění zkoušel ve čtvrtek bruslit obránce Jiří Gula. Do hry bude připraven i Kokeš.

To všechno zvyšuje napětí a přitažlivost šlágru 25. kola!

Při utkání opět proběhne Soutěž s KŠV v házení pukem.
Výherci získají zapůjčení vozu  ix35 na 2 dny ZDARMA + dárkovou tašku.

Jak se při televizním přenosu zaplní tribuny?