Odchytal jste obě víkendová utkání. Jak byste je zhodnotil?

Zhodnotil bych je kladně, všichni jsme makali a dali do zápasů všechno. Jen škoda, že jsme z nich nevytěžili více bodů.

V zápase proti Třinci na vás letělo celkem 56 střel. Vyhovuje vám být pod takovou palbou?

Určitě mi vyhovuje, když na mě každou chvíli něco letí, dostanu se pak rychle do tempa. Je to lepší, než když půlku třetiny nemám ani zákrok.

Duel s Vítkovicemi jste dokázali srovnat až ve třetí třetině…

Náš tým je v tomhle podle mě strašně silný. Když jde do tuhého, semkneme se a hrajeme týmově. V tom vidím naši velkou sílu.

Co říkáte na rozlosování skupiny o play off?

Skupina je taková, jaká je. Mohlo to být lepší, ale určitě i horší. Musíme prostě dokázat, že máme na to hrát ty nejlepší zápasy.

Koho vidíte jako nejslabší článek skupiny?

Nechci nikoho úplně podceňovat, myslím si, že každý tým v naší skupině má svoje kvality. Každý zápas je úplně jiný, takže nedokážu vybrat jeden nejslabší tým.

Budou mít největší náboj derby s Chomutovem?

S Chomutovem jsou zápasy vždycky nejvíce vyhrocené. Je to prostě derby, má to tak být.

Na čem ještě musíte před klíčovými zápasy zapracovat?

Na disciplíně. Poslední zápasy jsme byli dost vylučováni a ty, které nás čekají, musíme odehrát co nejvíce v pěti, protože přesilovky rozhodují zápasy.