Mládež 30.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Šestá třída slaví zlaté medaile z turnaje ve Varech

Litvínovští šesťáci ovládli turnaj v Karlových Varech. Svěřenci trenéra Proroka předvedli na turnaji výborný výkon a mohli se tak radovat z celkového prvenství.

Během turnaje odehráli dva zápasy s Louny, kdy uspěli 4:1 a 3:1. Dvojzápas s Vary 4:1 a 3:3. S Plzní v prvním utkání zvítězili 2:1, ale ve druhém zápase poprvé na turnaji klopýtli 2:3. Díky výsledkům se probojovali do finále, ve kterém je čekal soupeř z Loun. V dramatickém utkání litvínovští zvítězili 4:3. Během turnaje litvínovské hráče podporoval i útočník Vervy František Lukeš. Jeho syn pro turnaj posílil tým litvínovské šesté třídy z Kadaně. 

Zápasy - Dorost dnes

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zničili Salzburg a podruhé za sebou vyhráli, hattrickem se blýskl Danielčák

Po páteční výhře nad Českými Budějovicemi se juniorce podařilo vysoce přehrát také rakouského soupeře. Litvínov si po brankách Lukáše Stehlíka, Marka Slavíka, Jana Vopata, Jaroslava Fišera a hattricku Tima Danielčáka připisuje další tři body do tabulky.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Vítězný návrat na domácí půdu, junioři porazili České Budějovice 4:1

Tři zápasy čekali na první domácí vítězství, dočkali se v pátek večer. Černožlutí junioři po gólech Davida Skuhrovce, Víta Berana, Lukáše Stehlíka a Jana Vopata získali tři body proti českobudějovickému Motoru.
Více >
×
Odehrané 15:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary