Mládež 12.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

Salzburg znovu padl a junioři vezou z Rakouska dvě vítězství

Druhé utkání ve dvou dnech odehráli Litvínovští junioři s juniorkou Salzburgu. Litvínovští hokejisté dokázali svého soupeře přetlačit i podruhé, když dnes zvítězili 4:2, a z Rakouska tak vezou dvě vítězství. O branky Severočechů se postarali Josef Jícha, Jaroslav Šimeček, Maritn Havelka a Josef Stříbrný!

EC Red Bull Salzburg U20 - HC Litvínov U20 2:4


Branky HC Litvínov U20: Havelka, Jícha, Stříbrný, Šimeček

Sestava HC Litvínov U20: Sklíba - Brejžek, Březák, Franc, Brzek, Šefl, Urbánek, Kučera M., Havlík - Stříbrný, Šimeček, Havelka, Kučera T, Ujfaluši, Jícha, Bečvář, Helt, Bárdoš, Schmidmayer, Drašar.
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >