Mládež 12.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

Salzburg znovu padl a junioři vezou z Rakouska dvě vítězství

Druhé utkání ve dvou dnech odehráli Litvínovští junioři s juniorkou Salzburgu. Litvínovští hokejisté dokázali svého soupeře přetlačit i podruhé, když dnes zvítězili 4:2, a z Rakouska tak vezou dvě vítězství. O branky Severočechů se postarali Josef Jícha, Jaroslav Šimeček, Maritn Havelka a Josef Stříbrný!

EC Red Bull Salzburg U20 - HC Litvínov U20 2:4


Branky HC Litvínov U20: Havelka, Jícha, Stříbrný, Šimeček

Sestava HC Litvínov U20: Sklíba - Brejžek, Březák, Franc, Brzek, Šefl, Urbánek, Kučera M., Havlík - Stříbrný, Šimeček, Havelka, Kučera T, Ujfaluši, Jícha, Bečvář, Helt, Bárdoš, Schmidmayer, Drašar.
Mládež před 3 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce 01.06.2020

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >