Mládež 12.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

Salzburg znovu padl a junioři vezou z Rakouska dvě vítězství

Druhé utkání ve dvou dnech odehráli Litvínovští junioři s juniorkou Salzburgu. Litvínovští hokejisté dokázali svého soupeře přetlačit i podruhé, když dnes zvítězili 4:2, a z Rakouska tak vezou dvě vítězství. O branky Severočechů se postarali Josef Jícha, Jaroslav Šimeček, Maritn Havelka a Josef Stříbrný!

EC Red Bull Salzburg U20 - HC Litvínov U20 2:4


Branky HC Litvínov U20: Havelka, Jícha, Stříbrný, Šimeček

Sestava HC Litvínov U20: Sklíba - Brejžek, Březák, Franc, Brzek, Šefl, Urbánek, Kučera M., Havlík - Stříbrný, Šimeček, Havelka, Kučera T, Ujfaluši, Jícha, Bečvář, Helt, Bárdoš, Schmidmayer, Drašar.
Mládež před 2 dny

Program juniorky: sezona pokračuje DHL Superpohárem

Litvínovští junioři před sebou mají poslední dva zápasy turnaje O Pohár DHL, který letos z části nahradil nejvyšší juniorskou soutěž. Jako pokračování svaz představil tzv. DHL Superpohár.
Více >
Zápasy - Dorost 18.01.2020

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež 17.01.2020

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >