Témata:

• Jak z pozice rodiče rozvíjet sebevědomí mladých sportovců
  • Jak jim pomáhat překonávat překážky a neúspěchy
  • Proč mladí sportovci se sportem předčasně končí a jak tomu předejít Správný jídelníček malého hokejisty

Lektoři:

Mgr. Václav Petráš

• Sportovní psycholog, absolvoval magisterský obor psychologie na FSS MU v Brně.
  • Spolupracuje s českými i zahraničními vrcholovými sportovci, včetně několikanásobné grand- slamové vítězky či reprezentantů v nejrůznějších sportovních disciplínách (hokej, volejbal, basketbal, lyžování a řada dalších).
  • Je sportovním psychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec.
  • Spolupracuje i s HC Vítkovice Ridera, Českým florbalem, HCB Karviná a dalšími organizacemi.

MUDr. Marie Skalská

• Lékařka, fitness instruktorka a lektorka, vystudovala 1. lékařskou fakultu UK a od té doby aktivně publikuje a přednáší po celém světě na téma pohybová aktivita, výživa, redukce hmotnosti a prevence civilizačních onemocnění.
  • Ambulantně působí v Institutu sportovní medicíny.
  • Členka České kardiologické společnosti, České obezitologické společnosti, Evropské kardiolo- gické společnosti a European College of Sport Science.
  • Pro Český hokej je společně s psychologem Petrášem v přednáškovém týmu, který objede v sezóně 2018/2019 všechny kraje.

Seminář je zdarma pro rodiče i trenéry.

Trenéři, kteří se přihlásí přes aplikaci Coach Manager, získají 4 kreditní body. Pro další informace kontaktujte Vladimíra Krampola, mobil +420 602 308 243, e-mail: krampol@czehockey.cz