A-tým 29.12.2012
Autor: Redakce

S Libercem v neděli předsilvestrovská derniéra roku 2012! (doplněno)

53, 54, 55 nebo 56 bodů bude mít na kontě HC VERVA při bilancování k 31. 12.? Rozhodne poslední 35. kolo ve starém roce, v neděli přijedou pod Krušné hory Bílí Tygři z Liberce! Jen německých fanoušků se na rozlučkový zápas s rokem 2012 chystá okolo dvou set.
Navzdory postavení v závěru tabulky je Liberec venku v poslední době nebezpečný. Pozor hlavně na jeho závěry a specialistu, "Kanaďana" Petra Nedvěda! "Méďa" vystřílel v minulých venkovních duelech šelmám hned dva body, přičemž v Plzni vyrovnával na 5:5 v čase 59:47 (nakonec porážka 5:6sn) a v Třinci na 5:5 v čase 59:15 (nakonec porážka 5:6sn).
Prodlužovalo se i předchozí utkání Liberce venku, v Budějovicích. Ani v něm bílomodří na druhý bod nedosáhli (1:2p), i v tomto utkání ale Nedvěd skóroval.

Vrstevník Martina Ručinského kraluje liberecké produktivitě, naposledy v Třinci zanamenal čtyři body (2+2). V brance se může proti svému mateřskému klubu znovu objevit Marek Pinc. Koučuje ho trenér brankářů Liberce a bývalý dlouholetý litvínovský gólman Miroslav Kapoun.

Aby těch remíz po 60 minutách neměli hráči zpod Ještědu málo, plichtili i doma s Chomutovem (1:2sn) a Zlínem (2:1p), celkem pětkrát za sebou.
V pátek proti Slavii pošesté! Neuvěřitelné. Ale na nájezdy zápas znovu ztratili.
Tygři však mají o dva odehrané zápasy méně a tak pro ně minimálně "desítka" v tabulce rozhodně ztracená není.

Verva lepila v pátek defenzívu hned čtyřmi zadáky na střídavý start, podobné to co se týče výpomoci z první ligy bude proavděpodobně i v neděli, ale kdo by se se svými fanoušky nechtěl rozloučit vítězstvím.
Pomůžete?

Kdo ze dvou někdejších spoluhráčů z litvínovského dorostu Ručinský - Nedvěd bude úspěšnější?
Momentálně má HCVL "baťovské" skóre 99:99.
Který střelec pokoří stovku?
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >