Rozhovory 17.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Rozhovory po debaklu s Plzní: Dvougólový kapitán Straka i druhá nula pro Zajíčka

Litvínov si poradil i ve třetím přípravném utkání a na domácím ledě deklasoval Plzeň sedmi góly. Jak zápas hodnotili kapitán Petr Straka a brankář Šimon Zajíček?

Petr Straka převzal kapitánské "C" po Viktorovi Hüblovi. Proti svému bývalému týmu se blýskl dvěma góly. „Chvilku to vypadalo, že se 60 minut budeme mlátit. Povedlo se nám využít dvě přesilovky a to nám dalo směr do zápasu," hodnotil Petr Straka utkání. „Být kapitánem je obrovská zodpovědnost a nesmírně si jí vážím. V minulosti zde byli kapitáni hráči velkých jmen, já bych na ně chtěl navázat a dokázat, abychom jako tým táhli za jeden provaz a přenesli to také na ledovou plochu," dodává.

Celý rozhovor s Petrem Strakou si můžete pustit níže:

Šimon Zajíček nastoupil do přípravy již podruhé a opět vychytal čisté konto. „Když to tam nepadá, tak se člověk logicky cítí dobře. Ale není to jen moje práce, ale práce celého týmu," řekl mladý brankář po utkání. „V přípravě mám vždycky alespoň jednu nulu, ale sezóna pak nikdy nebyla ideální. Snad se to letos zlepší," dodává.

Celý rozhovor se Šimonem Zajíčkem si můžete pustit níže:

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >