A-tým 25.04.2016
Autor: Ondřej Vlk

První gól jsem si představoval trochu jinak, směje se J. Šimeček

V závěru baráže dostali příležitost se ukázat i mladší hráči. Jaroslav Šimeček nastoupil ke třem utkáním v baráži a zaznamenal čtyři kanadské body, za dva góly a dvě přihrávky. Svůj premiérový gól vstřelil při zápase na Slavii, ale podle oficiálních statistik mu zatím nebyl přiznán, nicméně dle videozáznamu brzy bude. Jak si mladý útočník užil více prostoru na ledě a co říká na svou šanci si můžete pustit ve videorozhovoru.
This text will be replaced


Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >