A-tým 25.04.2016
Autor: Ondřej Vlk

První gól jsem si představoval trochu jinak, směje se J. Šimeček

V závěru baráže dostali příležitost se ukázat i mladší hráči. Jaroslav Šimeček nastoupil ke třem utkáním v baráži a zaznamenal čtyři kanadské body, za dva góly a dvě přihrávky. Svůj premiérový gól vstřelil při zápase na Slavii, ale podle oficiálních statistik mu zatím nebyl přiznán, nicméně dle videozáznamu brzy bude. Jak si mladý útočník užil více prostoru na ledě a co říká na svou šanci si můžete pustit ve videorozhovoru.
This text will be replaced


Rozhovory - Junioři včera

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >