Porazili jste loňského mistra, brněnskou Kometu. Jak bys zhodnotil vývoj utkání?

"Musím říct, že my jsme dneska nastoupili jako úplně jiné mužstvo, než včera se Vsetínem. Včera jsme Vsetín trochu podcenili, ale dneska jsme věděli, že Kometa bude silná a že do toho budeme muset dát prostě všechno."

Ty jsi dvě branky vstřelil a u jedné asistoval. Jak jsi spokojen se svým výkonem?

"Ano, jsem hodně spokojený. Je to ale hlavně o mojí lajně, o Přémovi Svobodovi a Honzovi Myšákovi, kteří mi to tam dneska skvěle dávali."

Tím jsi vlastně odpověděl na moji další otázku. Bylo to o to lehčí, když máš vedle sebe takové hráče?

"Je to určitě lehčí. Oba umí výborně nahrát a jsou to skvělí bruslaři, takže o to jsem to měl dnes lehčí."

Jak velkou roli dnes sehrála únava, když jste ještě včera večer hráli se Vsetínem?

"Bylo to znát spíš včera na tom večerním zápase. Byli jsme unavenější, protože to bylo hodně pozdě, ale dneska už to bylo dobré."

V posledních zápasech jste se herně i výsledkově zvedli. V čem vidíš hlavní příčinu vašich zlepšených výkonů?

"Měli jsme takové horší období, kdy jsme neplnili, co jsme měli. Teď, když děláme, co nám trenér řekne, tak je to hned jednodušší a můžeme porazit úplně každého."