Ve čtvrtfinále jste narazili na Plzeň, které jste podlehli ve dvou zápasech. Jaké jsou pocity?

Určitě jsme všichni zklamaní, protože jsme s Plzní hráli vyrovnané zápasy, ale co se dá dělat. Chci poděkovat klukům i trenérům, že jsme to nevzdali a bojovali až do konce.

Ve druhém utkání jste se Západočechy dlouho drželi krok. Proč to nakonec nevyšlo?

Zápas byl hodně rychlý a vyrovnaný, ale asi deset minut před koncem jsme dostali trochu náhodný gól a už se nám nepodařilo vyrovnat

Na konci sezony jste měli dlouhou sérii porážek. Co za ní stálo?

Podle mě za to mohla z velké části marodka. Střídalo se hodně hráčů a sestava se neustále měnila. V jednu chvíli nám taky hodně chyběl zraněný brankář Čermák.

Tobě se sezona z osobního hlediska povedla, byl jsi nejproduktivnějším hráčem. Jak jsi spokojený se svými výkony?

Je super, že se mi daří. Ale bez pomoci kluků bych to nedokázal.

A jak sezonu hodnotíš z týmového hlediska?

Od začátku sezony jsme hráli krásný hokej a byli jsme schopni porazit každého. Pak přišla ta hrozná série proher. Myslím, že příští sezonu se dáme dohromady a můžeme dojít úplně jinam.

Jeden zápas jsi odehrál i za juniory. Jaký to byl rozdíl oproti dorosteneckému hokeji?

Byl to určitě rychlejší a přesnější hokej. Strašně jsem si to užíval. Jsem rád, že jsem si to mohl zkusit a rád bych dostával šance i v příští sezoně.

Vaše lajna s Markem Slavíkem a Markem Krockerem nasbírala celkem 145 bodů. Jak se ti s klukama hrálo?

Výborně, předváděli jsme krásné akce. Oba jsou výborní hokejisté a super kluci. Hlavně s Majkym (Marek Slavík pozn. red) si výborně rozumíme.

Jaké máš před sebou osobní cíle?

Do budoucna bych chtěl zlepšit zakončení a obrannou činnost. Jednou bych chtěl hrál za litvínovské áčko.