A-tým 18.04.2017
Autor: Redakce

Příprava začala, změny v kádru

HC VERVA Litvínov dnes v Litvínově zahájil letní přípravu na novou sezónu. Její součástí bude v termínu 9. až 16. června soustředění na Kypru.
Tým Vervy opustí obránce Filip Pavlík, který po čtyřech letech v Litvínově projevil zájem zkusit angažmá v jiném extraligovém klubu. Podobné přání směrem k zahraničí vyslovil obránce Tomáš Pavelka.

Počítá se s návratem obránce Marka Baránka (Karlovy Vary) a také talentovaného útočníka Filipa Helta ze zámoří. V jednání je nový kontrakt s brankářem Jaroslavem Janusem, návrh smlouvy byl druhé straně zaslán v minulých dnech.

Novou smlouvu v Litvínově by měl podepsat útočník Robin Hanzl, v jednání je pokračování obránce Karla Kubáta a útočníka Viktora Hübla. Pokračovat pravděpodobně nebudou obránce Frolo a útočník Martynek. Vyhlédnutý nový norský obránce zatím neukončil svou sezónu. Také další jednání ještě budou probíhat, kádr není uzavřen.
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >