Trenér Litvínova Vladimír Országh hodnotil zápas tradičně po jeho skončení: „Soupeř nás v první třetině jasně předčil, byli jsme pomalejší, takže výsledek hovořil jasně. Ve druhé třetině jsme dokázali snížit, ale paradoxně, když jsme měli největší tlak, tak jsme inkasovali na 1:4. To stejné se opakovalo ve třetí třetině a Plzeň si to již poté pohlídala. Gratulujeme Plzni k postupu."

Slovenský kouč se také vyjádřil k plánům do budoucna, zaměřit by se chtěl hlavně na trénink: „Chyběly nám ty dva týdny, které jsme strávili v karanténě. Zápasů bylo hodně, teď ale budeme mít nějaký čas hlavně na trénink. Poté bychom rádi našli vhodné sparingy na další přípravné zápasy."

„Navzdory tomu, že jsme hráli pohár, jsme stále ve fázi přípravy na nadcházející sezónu. Zkoušíme nové hráče v nových situacích, zkoušíme, jak daní hráči v určitých momentech reagují a také, jak si dvojice či trojice hráčů umí na ledě vyhovět. Něco nám to již ukázalo, ale stále je před námi hodně práce. Máme před sebou ještě tři týdny a hodně věcí musíme doladit," dodal litvínovský trenér k reflexi dosavadního průběhu předsezónní přípravy.

Celý rozhovor s Vladimírem Országhem: