Fanoušci 10.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: E. Beneš

Předsezónní Vervování! Zahájit sezónu přišlo přes tisíc fanoušků!

V neděli proběhlo na fotbalovém stadionu vedle ZS Ivana Hlinky zahájení nové sezóny. Na Předsezónní Verování dorazilo přes tistíc fanoušků. Pro všechny byl připraven bohatý program, akce se účastnil celý A-tým.
Předsezónní Vervování se konalo pod záštitou nově vznikajícího projektu Slunce pro region a slavilo mezi fanoušky úspěch. Dorazilo jich přes tisíc a všichni se dobře bavili. Děti se mohly vyřádit na deseti atrakcích, které byly na zahájení sezóny připraveny, přijelo také Bobíkovo divadlo pro nejmenší. Byly představeny nové dresy, proběhla autogramiáda celého týmu. Na pódiu vystoupil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, který fanouškům objasnil plány klubu do budoucna. Představil také vize projektu Slunce pro region, na kterém se bude klub podílet. Dorazili i fotbalisté Teplic a mostecké házenkářky. Celou akci moderoval Aleš Lehký z kapely Lunetic. 

Jednalo se o první ročník a těšíme se na vás zase za rok!

Fotogalerie

Žáci dnes

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři včera

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >