Fanoušci 10.09.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: E. Beneš

Předsezónní Vervování! Zahájit sezónu přišlo přes tisíc fanoušků!

V neděli proběhlo na fotbalovém stadionu vedle ZS Ivana Hlinky zahájení nové sezóny. Na Předsezónní Verování dorazilo přes tistíc fanoušků. Pro všechny byl připraven bohatý program, akce se účastnil celý A-tým.
Předsezónní Vervování se konalo pod záštitou nově vznikajícího projektu Slunce pro region a slavilo mezi fanoušky úspěch. Dorazilo jich přes tisíc a všichni se dobře bavili. Děti se mohly vyřádit na deseti atrakcích, které byly na zahájení sezóny připraveny, přijelo také Bobíkovo divadlo pro nejmenší. Byly představeny nové dresy, proběhla autogramiáda celého týmu. Na pódiu vystoupil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, který fanouškům objasnil plány klubu do budoucna. Představil také vize projektu Slunce pro region, na kterém se bude klub podílet. Dorazili i fotbalisté Teplic a mostecké házenkářky. Celou akci moderoval Aleš Lehký z kapely Lunetic. 

Jednalo se o první ročník a těšíme se na vás zase za rok!

Fotogalerie

Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >