Rozhovory 12.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Potřeboval jsem trochu zvednout sebevědomí, usmívá se mladý střelec Lukáš Stehlík

Verva ve třetím přípravném utkání skolila kladenské Rytíře 2:0. Úvodní branku utkání vstřelil mladý útočník Lukáš Stehlík, pro kterého to byla již druhá branka za dvě přípravná utkání.

Běžela 25. minuta utkání a po krásné pobídce od Františka Gerháta se ocitl sám před Bowem útočník Lukáš Stehlík, který si mazácky poradil a poslal svůj tým do vedení. "Gery mi to tam suprově nahrál na modré čáře a jel jsem sám na bránu. Pak už to bylo kdo z koho," usmívá se mladý forvard.

Litvínovský talent je v širším kádru reprezentace do dvaceti let a v příštím týdnu ho čeká mezinárodní turnaj v Hodoníně. Tam se potká se svým kamarádem Janem Myšákem. "S Myšim už jsme si psali. Jdeme si v sobotu tady na led ještě zahrát. Těšíme se na sebe. Být v nároďáku je čest, reprezentovat svou zemi je nejvíc. Bude tam Rusko, Švédsko i Finsko, je velká akce, takže se moc těším. Budu se snažit ukázat, abych se dostal v prosinci na mistrovství světa a udělám pro to všechno," říká Stehlík.

Celý rozhovor s Lukášem Stehlíkem:

Zápasy - Dorost dnes

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Zápasy - Junioři včera

Junioři zničili Salzburg a podruhé za sebou vyhráli, hattrickem se blýskl Danielčák

Po páteční výhře nad Českými Budějovicemi se juniorce podařilo vysoce přehrát také rakouského soupeře. Litvínov si po brankách Lukáše Stehlíka, Marka Slavíka, Jana Vopata, Jaroslava Fišera a hattricku Tima Danielčáka připisuje další tři body do tabulky.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Vítězný návrat na domácí půdu, junioři porazili České Budějovice 4:1

Tři zápasy čekali na první domácí vítězství, dočkali se v pátek večer. Černožlutí junioři po gólech Davida Skuhrovce, Víta Berana, Lukáše Stehlíka a Jana Vopata získali tři body proti českobudějovickému Motoru.