Dorostu se v poslední době daří. V posledním zápase základní části si vychutnali Kobru Praha, níž nasázeli 9 branek a 3 obdrželi. V prvním kole nadstavby si poradili s Kometou Brno. Kometa vstoupila do zápasu lépe, když Šalé bekhendovou kličkou překonal bezmocného Čermáka. Na jeho branku však dokázal navázat Adámek. Na jeho svižnou střelu z pravého kruhu Bizoň nedosáhl. Brnu po obrovské minele domácího beka, který jel vystřídat místo bránění, vrátil vedení znovu Šalé. V tomto případě bekhendem po ledě poslal touš do klece.

Ve druhé třetině v bleskovým gólem v přesilovce vyrovnal opět Adámek. Jeho bomba skončila po víkem brněnské svatyně. Ve třetí třetině se definitivně rozhodlo o vítězi. Adámkovi se nepovedlo vstřelit hattrick, ale po jeho střele mířil přesně Špaček. V závěrečném tlaku bez brankáře Brno nic nevymyslelo.

"První a druhá třetina nebyla podle našich představ. Hráči neplnili to, co od nich chceme, ani to, co trénujeme. Bohudík, třetí třetinu si to vzali k srdci a začali plnit to, co trénujeme," řekl kouč Nosek po vyhraném klání.

Kanadskému bodování stále vévodí s osmadvaceti body Dominik Brouček (11+17). Na druhém místě je teď už útočník juniorky Jan Vopat (7+13) s dvaceti body. Brankovišti vládne s úspěšností zákroků 92,59% a průměrem 2,20 inkasovaného gólu na zápas David Čermák

Slavia Praha. Z posledních dvou klání neodešla zrovna s úsměvem na tváři. Nejprve padla na ledě Liberce 3:4 a stejným poměrem nezvládla ani derby pražských "S". Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Slavii po trefách Vymětala, Štancla a sparťana Zembola. Adamec ve druhé třetině nejprve srovnal a následně i poslal Spartu do vedení. To vydrželo až do poslední desetiminutovky, v níž srovnal Slavíček. O vítěznou branku Sparty se postaral Krupička.

Nejvíce bodů zaznamenal Šimon Slavíček, a to 31 za 12 branek a 19 asistencí. Druhý je Marek Vlasák (10+20). V brankovišti vévodí Michal Pittr (92,06% a 2,39).