Letošního 8. září začala Verva v Plzni aktivně a šancemi, ale vedení se neujala a nakonec podlehla výrazně 1:5. Po dvou domácích výhrách se pak tým propadal, výkonnostně, výsledkově, střelecky i v tabulce.

Počet porážek v řadě se nakonec zastavil na rekordním čísle devět. Ve sportu to už tak bývá, že série neskončí s papírově slabším týmem, ale proti favoritovi.

Odnesla to brněnská Kometa, byť si nakonec z utkání připsala do tabulky třicátý bod.
Konečně vedení v zápase! (Po devíti utkáních).
Konečně vyhraná první třetina! (Poprvé v sezóně).
Tým Vervy ví, na co může navazovat. (Musí...!).

Mužstvo bodově zabralo a po jen devítibodové první čtvrtině by v úterý chtělo do té druhé vykročit co nejlépe.
Znovu celek z čela tabulky! Plzni na piedestal schází jediný bod...
Se žlutočerným týmem již trénuje (zatím v náhradnickém dresu) Viktor Hübl.

Nešlo si toho nevšimnout. Střelec Škody Plzeň Dominik Kubalík dal po 12. kole téměř stejně tolik gólů (12), jako celý Litvínov (13).

Dobrý start Západočechů do sezóny vyústil i v průběžné vedení v soutěži a také ve dva dvouciferné výsledky, 10:0 s Olomoucí a 10:2 s Pardubicemi.

Aktuálně indiáni uzavřeli v neděli první čtvrtinu ve Zlíně, kde vyhráli po nájezdech. Znovu tak natáhli svou šňůru zápasů, v nichž bodovali. Od druhého kola!

Jaký střet se v úterý odehraje mezi Michalem Trávníčkem (případně někým jiným) a Ryanem Hollwegem?
Vytáhne se Litvínov na dalšího favorita a přidá další body do tabulky?