Tým odehrál všech třináct plánovaných přípravných duelů. Nejvíc - 11 - Jurčík, Válek a Doležal. Po deseti Kubát, Gula, Baránek, Nicholls a Gerhát.

V brance byl nejvytěžovanější Pavel Kantor (6 zápasů), lepších čísel dosáhl po vyléčení ze svého zranění Michael Petrásek (5).

Vydařený návrat do sestavy Petera Jánského! Se šesti góly byl nejlepším střelcem týmu a dosáhl průměru kanadský bod na zápas (9 utkání, 6+3).
V produktivitě se s ním o čelo rozdělil Josh Nicholls (5+4 v 10 zápasech).

V osmi zápasech nastoupil a na osm gólů nahrál Viktor Hübl. Jeho spoluhráč František Lukeš zaznamenal 7 bodů (4+3). Prosadil se Jakub Černý (5+3).
Trenéři dali šanci celkem 42 hráčům.

Dá se říct: když tým nastoupil kompletní nebo skoro kompletní (v jakémsi základním složení), uspěl. Nejlépe asi v Drážďanech proti Berlínu.

Ve čtvrtek vstřelil Jánský v předposlední minutě gól Kladnu, čtvrtý ve třetí třetině. Hlasatel ohlásil asistenci brankáři Petráskovi, pak Litvínovu ještě jeden gól nebyl uznán, diváci (opět jich bylo přes 1200) tleskali.
Přejme si, aby extraliga začala tak, jak příprava končila...

Zbývá týden na vyladění formy.
8. září to vypukne!