A-tým 01.09.2017
Autor: Redakce, foto: J. Jindra

Po poslední přípravě

Dohráno, dobojováno! Včera skončil měsíc srpen a skončila i zápasová příprava HC VERVA. Až vyjede Litvínov proti dalšímu soupeři v Plzni, půjde už o mistrovské body.
Tým odehrál všech třináct plánovaných přípravných duelů. Nejvíc - 11 - Jurčík, Válek a Doležal. Po deseti Kubát, Gula, Baránek, Nicholls a Gerhát.

V brance byl nejvytěžovanější Pavel Kantor (6 zápasů), lepších čísel dosáhl po vyléčení ze svého zranění Michael Petrásek (5).

Vydařený návrat do sestavy Petera Jánského! Se šesti góly byl nejlepším střelcem týmu a dosáhl průměru kanadský bod na zápas (9 utkání, 6+3).
V produktivitě se s ním o čelo rozdělil Josh Nicholls (5+4 v 10 zápasech).

V osmi zápasech nastoupil a na osm gólů nahrál Viktor Hübl. Jeho spoluhráč František Lukeš zaznamenal 7 bodů (4+3). Prosadil se Jakub Černý (5+3).
Trenéři dali šanci celkem 42 hráčům.

Dá se říct: když tým nastoupil kompletní nebo skoro kompletní (v jakémsi základním složení), uspěl. Nejlépe asi v Drážďanech proti Berlínu.

Ve čtvrtek vstřelil Jánský v předposlední minutě gól Kladnu, čtvrtý ve třetí třetině. Hlasatel ohlásil asistenci brankáři Petráskovi, pak Litvínovu ještě jeden gól nebyl uznán, diváci (opět jich bylo přes 1200) tleskali.
Přejme si, aby extraliga začala tak, jak příprava končila...

Zbývá týden na vyladění formy.
8. září to vypukne!
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >