A-tým 01.09.2017
Autor: Redakce, foto: J. Jindra

Po poslední přípravě

Dohráno, dobojováno! Včera skončil měsíc srpen a skončila i zápasová příprava HC VERVA. Až vyjede Litvínov proti dalšímu soupeři v Plzni, půjde už o mistrovské body.
Tým odehrál všech třináct plánovaných přípravných duelů. Nejvíc - 11 - Jurčík, Válek a Doležal. Po deseti Kubát, Gula, Baránek, Nicholls a Gerhát.

V brance byl nejvytěžovanější Pavel Kantor (6 zápasů), lepších čísel dosáhl po vyléčení ze svého zranění Michael Petrásek (5).

Vydařený návrat do sestavy Petera Jánského! Se šesti góly byl nejlepším střelcem týmu a dosáhl průměru kanadský bod na zápas (9 utkání, 6+3).
V produktivitě se s ním o čelo rozdělil Josh Nicholls (5+4 v 10 zápasech).

V osmi zápasech nastoupil a na osm gólů nahrál Viktor Hübl. Jeho spoluhráč František Lukeš zaznamenal 7 bodů (4+3). Prosadil se Jakub Černý (5+3).
Trenéři dali šanci celkem 42 hráčům.

Dá se říct: když tým nastoupil kompletní nebo skoro kompletní (v jakémsi základním složení), uspěl. Nejlépe asi v Drážďanech proti Berlínu.

Ve čtvrtek vstřelil Jánský v předposlední minutě gól Kladnu, čtvrtý ve třetí třetině. Hlasatel ohlásil asistenci brankáři Petráskovi, pak Litvínovu ještě jeden gól nebyl uznán, diváci (opět jich bylo přes 1200) tleskali.
Přejme si, aby extraliga začala tak, jak příprava končila...

Zbývá týden na vyladění formy.
8. září to vypukne!
Zápasy - Junioři před 3 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Více >
Zápasy - Junioři 15.11.2019

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.
Více >