„Rozhodující bude forma v play off. Tím ale nechci říct, že je nám umístění po základní části lhostejné, to vůbec ne,“ říká v rozhovoru trenér Radim Rulík. Celý si jej budete moci přečíst v pátečním Brejku. Chce úspěšný kouč pokračovat v Litvínově? Co je pro něj v tomto ohledu důležité? A co je podle něj nejdůležitější v play off?

Verva prohrála z posledních deseti utkání jen dvě, na Spartě a v Třinci. Tyhle výsledky a skóre z oněch dvou zápasů: 2:11 (součet 1:7 a 1:4) je asi to jediné, co fanoušky trápí... V pátek by měl hráče znovu povzbuzovat plný dům.

Dobrý dojem ze hry v Třinci hlavně v úvodu zápasu nakonec zkalil konečný výsledek a nepovedená druhá třetina.
Oceláři přesvědčili, že soutěži kralují oprávněně.

Naopak kromě postavení v tabulce stále může hokejový Litvínov těšit luxusní pohled na první trojici kanadského bodování.
Viktor Hübl vede s 51 body. Druhý hradecký Mertl ztrácí už jen tři.
Navýší první žlutočerný centr v pátek své vedení?

Martin Ručinský je třetí s 41 body. Oba "top bodovači" Vervy zapsali asistenci na jediný úterní gól týmu, který vstřelil Karel Kubát.

Litvínov jej vstřelil z přesilovky. Drobně tak vylepšil statistiku své silné zbraně, momentálně je ve využívání početních výhod v Tipsport extralize třetí za Spartou a Třincem.
Tato činnost HCVL bývá zmiňovaná často. Méně už, že v úspěšnosti oslabení je Litvínov také vynikající. A ještě lepší - druhý za Plzní.

Peter Jánský ve středu s týmem trénoval. Do branky by se měl znovu postavit Pavel Francouz, i on byl na ledě.

Jak to vypadá se Zbyňkem Skleničkou a Kamilem Pirošem, zeptali jsme se Radima Rulíka.
„Zbyňka víc a víc zatěžujeme a co vidím na ledě, zraněný kloub už zapojuje. Je šance, že by cca v březnu mohl zasáhnout do utkání. Kamil Piroš už mohl nastoupit, ale teď má čerstvě menší zranění v dolní  části těla, tak to nešlo. Uvidíme, jak se to vyvine po vyšetření.“

V pátečním utkání s rozjetou Mladou Boleslaví (17:30) bude tým v posledním lednovém utkání usilovat již o šestou výhru v řadě.
V neděli uzavře pořad před desetidenní reprezentační přestávkou televizním zápasem v Brně s Kometou (18:20).

Před zápasem s Boleslaví klub pogratuluje svému bývalému hráči a předsedovi klubu Zdeňku Zímovi k jeho 80. narozeninám.
Připomínáme, že lístky k sezení na zápas nejsou, k stání jich je dostatek.