A-tým 24.05.2013
Autor: Redakce

Pavlík do Litvínova, Brejčák do Slovanu

HC VERVA Litvínov uvolnil do Slovanu Bratislava (KHL) slovenského obránce Jána Brejčáka, do obrany naopak získal z Ústí nad Labem talentovaného zadáka Filipa Pavlíka.

S Jánem Brejčákem HC VERVA přerušil stávající smlouvu.
V Litvínově odehrál Brejčák dvě sezóny, v necelé stovce zápasů vstřelil 3 branky a na 6 přihrál.

Za pár týdnů 21-letý obránce Filip Pavlík (narozen 20. 7. 1992) je odchovancem Třince a byl pravidelným juniorským reprezentantem.
Po Chaloupkovi a dalším mladém zadákovi Pavelkovi je již třetí defenzívní posilou HC VERVA před novou sezónou.

V předchozích dvou letech působil Pavlík především v prvoligovém Ústí nad Labem, předtím i ve Vsetíně a ve Frýdku Místku. Dařilo se mu v třinecké juniorce.
V extralize Pavlík debutoval v ročníku 2011/2012 ve třech utkáních v dresu třineckých Ocelářů. V poslední sezóně odehrál také jedno utkání za Lev Praha v KHL, tento klub jej už předtím testoval v přípravě.

183 cm vysoký a 90 kilo těžký Filip Pavlík reprezentoval Česko už od svých 16 let a poté i ve všech dalších věkových kategoriích.
V mládežnických reprezentacích odehrál celkem 46 utkání s bilancí 8 branek a 13 asistencí.
Zúčastnil se MS do 18 let.

Fotogalerie

Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec