Reprezentace 13.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Patrik Zdráhal byl nominován do národního týmu na ruský Channel One Cup

Litvínovský útočník Patrik Zdráhal se dočkal dodatečné nominace na ruský turnaj Channel One Cup, který se odehraje v Moskvě. S českým národním týmem tak odletí do ruské metropole, kde bude reprezentovat Českou republiku.
Filip Pešán po několika omluvenkách a problémech s uvolněním hráčů, kteří patří klubům NHL dodatečně povolal do národního týmu pětadvacetiletého Patrika Zdráhala. Forvard Vervy v letošní sezóně odehrál osmnáct zápasů, ve který vstřelil pět gólů a k nim přidal dalších pět asistencí. Společně s Richardem Jarůškem se dělí o první příčku v bodování týmu. 

Pro mladého útočníka to bude už druhá účast na mezinárodní akci se seniorským výběrem. Naposledy reprezentoval Česko v sezóně 2018/2019, kde nastoupil do jedenácti duelů s bilancí jednoho gólu a jedné asistence. Česko čekají v rámci Channel One Cupu v Moskvě tři duely. První zápas odehraje národní tým ve čtvrtek od 12:30 proti Finsku. 
Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >