Lukáš Hocelík

Jako jediný ze zadáků se dostal na dvouciferné číslo v počtu bodů. První místo si zajistil díky čtyřem vstřeleným brankám a šestnácti přihrávkám. Celkem si tedy připsal 20 bodů, a to i po play off. Odehrál v něm oba zápasy proti Plzni, ve kterých zaznamenal pouze -3 ve statistice +/-. Zápas proti Karlovým Varům (7:3) se mu vyvedl nejlépe ze všech, díky třem asistencím.

Jakub Kadár

Pár zápasů byl dokonce kapitánem dorostu a možná i díky tomu na své konto za uplynulou sezonu připsal osm bodů (7+1) v základní části. Ve vyřazovací fázi přihrál na dvě branky a finální počet bodů v této sezoně skončil na čísle 10. To by ale nesměl naskočit i do svých premiérových zápasů za juniorku! Nastoupil do tří zápasů, v nichž asistoval na dva góly. Nejvíce bodů si připsal v zápase s PZ Kladno, v němž vstřelil dvě branky.

Jakub Kuchař

Stejně jako jeho jmenovec Kadár skončil sezonu z osmi body (2+6) v základní části, a to nakonec i po play off, ze kterého odešel bez bodu. V žádném zápase nezaznamenal více než jeden bod za branku či asistenci.