Útočníci

Přemysl Svoboda
Osmnáctiletý útočník začal sezonu v Litoměřicích, časem se ale vrátil do mužstva, kde loni vévodil individuálním statistikám. Od prvního utkání držel jedenáctizápasovou bodovou šňůru, která se přetrhla až tento týden proti Chomutovu. Šikovný forvard má nyní na svém kontě 9 branek a 13 asistencí. Řekne si o další šanci mezi dospělými?

David Jindra
Na druhém místě najdete drobného hračičku, který i v minulém ročníku sbíral téměř bod na zápas. Po šestnácti odehraných duelech zaznamenal 8 gólů a 8 asistencí, nejpovedenější klání zažil proti Liberci, kdy zapsal tři body. Překoná loňských 35 bodů?

Ondřej Dufek
První trojici uzavírá nový kapitán. Dufek na začátku sezony převzal kapitánské céčko po Danu Bartošovi a kromě vůdcovských schopností se mužstvu pomáhá i produktivitě. Po skvělém startu sice přišel menší útlum, v posledních duelech už ale moravský rodák znovu hojně bodoval. Jeho momentální bilance je 5 branek a 9 asistencí.

Obránci

Ondřej Baláž
V zadních řadách kraluje jedna z opor reprezentační osmnáctky a pravděpodobně největší obranný talent v organizaci. Baláž měl po prvních pěti zápasech na kontě jen bod, pak ale rozjel čtyřzápasovou bodovou sérii a s velkým odstupem je mezi beky na prvním místě.

Jakub Kroupa
Ve výrazně pozměněné juniorské obraně vyniká ještě Jakub Kroupa. Ten si dobrými výkony řekl i o pozvánku do reprezentační osmnáctky, kde prozatím figuruje mezi náhradníky. Ve dvanácti kláních vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence, kromě toho je nejlepší z celého týmu ve statistice plus minus.