David Čermák

Litvínovská jednička v uplynulé sezoně. Čermák se dokonce dokázal dostat na šesté místo v úspěšnosti zákroků! Ta se vyšplhala na 92,02 %. Průměr inkasovaných branek na zápas byl 2,69. Svůj tým dovedl k 15 výhrám, které doprovodilo i 13 proher. Čelil 940 střelám, z nichž 865 chytil a 75 jich skončilo v kleci. To vše stihl za 28 klání. V utkání proti sousednímu Chomutovu si do statistik připsal i asistenci! Čistá konta nastřádal tři, a to v zápasech proti Plzni (3:0), Karlovým Varům (2:0) a Kobře Praha (4:0).
V play off naskočil do obou utkání s úspěšností 91,46 % a průměrem 3,5 inkasovaných branek na zápas.

Petr Herkommer

V letošní sezoně brankářská dvojka. Zasáhl do 10 mačů, ve kterých měl průměr obdržených branek na čísle 4,38 a úspěšnost zákroků na 85,71 %. Letělo proti němu 217 střel, z nichž 186 pochytal a 31 bylo nad jeho síly. Statisticky nejúspěšnější zápas pro něj byl ten s Libercem (3:4 po prodloužení). V něm se jeho úspěšnost dostala na solidních 88,89 %. Vyřazovací část sledoval pouze ze střídačky, protože oba zápasy odchytal již zmíněný Čermák.

Josef Ešler

Třetí nejčastěji chytající brankář chemiků se do branky dostal na 7 zápasů. Průměr obdržených branek činil 4,6 na zápas a úspěšnost zásahů 87,37 %. Během těchto zápasů proti němu soupeři vyslali dohromady 190 střel. Kapituloval ve 24 případech a 166x na střelce vyzrál. Jeho nejúspěšnějším kláním bylo to proti Liberci (0:3). V něm svou úspěšnost vyšvihl na 90,48 %.
Play off vynechal ze stejného důvodu jako Herkommer.

David Tuhý

Čerstvý mistr České republiky se staršími žáky si ve svém premiérovém a zatím jediném utkání připsal nezáviděníhodná čísla. V brance se objevil při drtivé porážce 3:8 proti Slavii na pouhých dvacet minut. Během nich inkasoval čtyřikrát z deseti střel a průměr obdržených gólů se rázem vyšplhal na 12. Úspěšnost zákroků byla 71,43 %.
Na MMČR 8. tříd se mu dařilo o poznání lépe. S úspěšností zákroků okolo 90,14 % (nejedná se o oficiální číslo) dovedl svůj tým k vítězství v turnaji.