Jan Myšák

Jeden z největších litvínovských talentů za poslední dobu už na přelomu loňského července a srpna nastoupil k několika zápasům za sedmnáctku, na Turnaji pěti v Piešťanech zapsal ve čtyřech utkáních šest bodů za dvě branky a čtyři asistence. V Kanadě se zúčastnil World U17 Hockey Challenge, kde mladí Češi skončili na sedmém místě. Na konci roku už s osmnáctkou odehrál Turnaj pěti v Zuchwilu, vrcholem sezony pak byla účast na MS U18. Litvínovský útočník na něm zaznamenal tři asistence.

Marek Slavík

Útočník dorostu má za sebou skvělý ročník, který na jeho konci poznamenalo zranění kolene. Před Vánoci si připsal první starty v českém dresu, když odehrál tři přípravné zápasy v kategorii U16 proti výběru Ruska. V tom druhém dokonce premiérově skóroval. Slavík reprezentační trenéry zaujal natolik, že byl nominován i na další dvě přípravná utkání proti Švédsku, v tom posledním vstřelil svoji druhou branku v národním týmu.

Přemysl Svoboda

Zlomová sezona pro šikovného útočníka. Nejproduktivnější hráč juniorky si odbyl premiéru v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a v dubnu dostal pozvánku na Turnaj čtyř v Piešťanech v kategorii do devatenácti let. Svoboda hned v prvním střídání oslavil branku, ani ta však nezabránila prohře s reprezentací Finska. Čeští mladíci nakonec na turnaji skončili třetí, litvínovský forvard odehrál všechny tři zápasy.

Ondřej Baláž

Talentovaný obránce minulou sezonu nechyběl snad na žádné akci reprezentace U17. Společně s Janem Myšákem si zahrál na World U17 Hockey Challenge. Největšího úspěchu s naší sedmnáctkou dosáhl na Evropském olympijském festivalu mládeže. Český výběr celý turnaj opanoval a Baláž byl vyhlášen jeho nejlepším obráncem. Sezonu si prodloužil na Turnaji pěti v Basileji. Celkem za sedmnáctku sehrál 23 utkání a zapsal 13 bodů (3+10).

Lukáš Stehlík

Po většinu sezony nehrál kvůli vleklému zranění, přesto na jejím začátku stihl tři duely za český nároďák. Ve třech kláních proti Švýcarsku vstřelil dvě branky a přidal tři asistence. Na konci ročníku se vrátil do sestavy juniorky a premiérově se představil i v A-týmu Vervy.

Dominik Brouček

Posledním hráčem je nejproduktivnější útočník dorostu Dominik Brouček. Ten si skvělými výkony řekl o nominaci na dva přípravné zápasy se Slovenskem. V reprezentaci do šestnácti let se uvedl opravdu dobře, hned v prvním utkání vstřelil branku a pomohl k vítězství 3:2.