Utkání se soupeřem z Kadaně začalo lépe pro hosty, za které skóroval Dvořák, domácí Litvínov se dvěma góly vrátil do zápasu, prosadil se Gimmler s Kočím. Přetahovanou odstartoval brankou v oslabení Hagara a první třetina se uzavřela za stavu 2:2. Druhé dějství otevřeli dvěma góly kadaňští, kteří rázem vedli.

Ústřední postavou černožlutých byl Ivan Gimmler, jenž prostřelil Winkelhöfera zkraje druhé třetiny. Prostřední část hry ale vyhráli hosté, kteří do konce nasázeli další dvě branky. Drama pokračovalo až do poslední dvacetiminutovky. Kadaň opět skórovala v oslabení, ale iniciativu na sebe převzal Gimmler, který v závěru završil hattrick, dokonce k němu přidal další dva góly. Oba týmy se po vyrovnaném utkání rozešly smírně.

První zápas v roce 2020 odehrála pátá třída proti mosteckým Lvům. Ve 4. minutě načal litvínovský gólový účet Gimmler. Domácí rychle reagovali díky Kožíškovi. První třetinu nakonec ovládli chemici a to v poměru 3:2. Zkraje další části hry otevřel skóre Kříž, odpovědí byla branka Máchy. To však bylo z litvínovské strany všechno.

Domácí předvedli mocnou ofenzivu, na které měl největší zásluhu Daniel Kříž, jenž v utkání připsal 4 góly. I v závěrečné třetině slavili branky pouze mostečtí, a tak díky sedmi zásahům v řadě zaznamenali výhru. Klíčovým faktorem byly přesilové hry, domácí využili tři, hosté ani jednu.

Na závěr prvního víkendu přivítal Litvínov na svém ledě Roudnici nad Labem. Fanoušci čekali na branku až do 16. minuty, kdy zvedala ruce nad hlavu Mynaříková. Domácí se nenechali zahanbit a gólem Baudyše a Valenty šli do vedení. Holčičí komando z Roudnice ale znovu udeřilo, během jedné minuty zaznamenala branku Panešová a Mynaříková.

V samotném závěru zkompletovala Mynaříková hattrick, na ten reagoval jednou trefou Hauptvogl. Tříbranková střelkyně završila povedené utkání čtvrtým gólem, kterým upravila skóre na konečných 5:3 pro Roudnici. Opět domácí nevyužili přesilové hry, měli jich k dispozici sedm, ale ani jedna nebyla úspěšná.

11. kolo

HC Litvínov - SK Kadaň 8:8 (2:2, 2:4, 4:2)

Branky a nahrávky: 8. Kočí (Rubeš), 14. Gimmler, 24. Gimmler, 30. Bolech (Gimmler), 44. Gimmler, 55. Gimmler (Rubeš, Baudyš), 59. Gimmler, 60. Rubeš - 1. Dvořák (Opršal), 16. Hagara, 21. Opršal (Volák), 24. Pátek (Šindelář), 24. Opršal, 25. Pátek, 52. Opršal (Volák), 59. Opršal (Pátek)

HC Litvínov: Holzknecht (40. Pinc) - Bolech, Mácha, Jeřábek, Hakala, Hauptvogl - Rubeš, Gimmler, Kočí, Baudyš, Valenta, Smetanová, Štrach, Čermák, Vohryzka, Vlček

SK Kadaň: Winkelhöfer (40. Chalupský) - Šindelář, Maxim, Vosmíková, Volák, Pátek, Sentenský, Staněk, Opršal, Zimerman, Oliver, Hagara, Šíma, Rajchl, Jäger, Dvořák

12. kolo

MOSTEČTÍ LVI - HC Litvínov 10:5 (2:4, 6:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Kožíšek (Losos), 15. Butka (Holub, Ivica), 25. Kříž, 27. Holub (Butka, Kříž), 30. Kříž (Butka, Holub), 33. Kříž (Ivica), 35. Slabý (Holub), 38. Holub, 49. Mach (Ivica), 55. Kříž (Butka) - 4. Gimmler (Rubeš), 12. Mácha, 16. Kočí (Štrach), 18. Vlček (Baudyš), 26. Mácha (Baudyš)

MOSTEČTÍ LVI: Kokšál (40. Škaloud) - Šidelka, Krhounek, Ivica, Žejdl, Šebek - Losos, Germanov, Mach, Butka, Kříž, Slabý, Václavů, Holub, Materna, Kožíšek

HC Litvínov: Pinc (40. Holzknecht) - Bolech, Mácha, Jarůšek, Jeřábek, Hauptvogl - Rubeš, Gimmler, Kočí, Baudyš, Valenta, Viedemann, Štrach, Čermák, Vohryzka, Vlček

13. kolo

HC Litvínov - HC Roudnice nad Labem 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 28. Baudyš (Vohryzka), 35. Valenta, 49. Hauptvogl - 16. Mynaříková (Vaňková), 35. Panešová, 36. Mynaříková (Říha), 40. Mynaříková (Říha), 60. Mynaříková

HC Litvínov: Pinc (40. Holzknecht) - Bolech, Mácha, Brabec, Jarůšek, Hakala, Hauptvogl - Rubeš, Gimmler, Kočí, Baudyš, Valenta, Smetanová, Štrach, Čermák, Vlček, Vohryzka

HC Roudnice nad Labem: Kušinová (Bergerová) - Fengl, Panešová, Sklenář, Kühnel - Mynaříková, Lebr, Toman, Šaffek, Vaňková, Průcha, Matička, Říha