Klub 24.01.2022
Autor: Klub

Odstartovalo vyzvedávání rezervací na utkání se Zlínem a Kladnem

Dnes odstartovalo vyzvedávání rezervací pro permanentkáře na utkání se Zlínem a Kladnem. Do úterý na utkání se Zlínem a do čtvrtka na utkání s Kladnem mají možnost všichni držitelé permanentních vstupenek na sezení si vyzvednout vstupenku zdarma na své místo, všichni permanentkáři na stání si mohou doplatit 150 Kč ceny sezení a zakoupit si tak vstupenku na utkání. Od středy startuje na utkání se Zlínem a od pátku na utkání s Kladnem prodej vstupenek pro držitele klubových karet. Od pátku půjdou na utkání se Zlínem a od neděle na utkání s Kladnem vstupenky do volného prodeje.

Návod pro vyzvedávání rezervací ZDE

Termíny pro utkání se Zlínem

Termíny pro utkání s Kladnem

Připomínáme, že permanentkáři na sezení, kteří si vstupenku zdarma nevyzvednou, ztrácí nárok na kompenzaci za tento zápas.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >