Jak náročné je prohrát takhle vyrovnané utkání?

"My jsme podali dnes diametrálně lepší výkon než v Olomouci. Třinec považuji za jedno z nejlepších mužstev, nicméně i tak jsme mu byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme udělali pár drobných chyb, které soupeř potrestal. Myslím, že se zápas lámal ve chvíli, kdy jsme vyrovnali na 2:2 a krátce na to inkasovali třetí branku. Čtvrtá přišla záhy a v závěru už si to domácí zkušeně pohlídali. Odevzdali jsme dobrý výkon, za který se nemusíme stydět."

V úvodní třetině jste Třinec přestříleli, ale nakonec to byla jediná třetina. V další už byli aktivnější Oceláři. Neztratili jste dech?

"Nemyslím si. Ve druhé třetině měli domácí více přesilových her, takže tam se ten počet střel od toho odvíjí. Paradoxně tu první třetinu jsme prohráli po samostatném nájezdu. Tam jsme měli více gólových příležitostí. My jsme naopak ve třetí třetině samostatný nájezd neproměnili, a to jsou ty věci, které zápas rozhodují."

V tomto ročníku se vám povedlo otočit pouze jeden zápas. V čem je problém?

"Já bych to neviděl jako problém. Pokud je to takový zápas, ve kterém kluci podají dobrý výkon, tak je to jednou nahoru a jednou dolů. My se potýkáme se špatnou koncovkou, nedaří se nám zakončovat. Kromě tedy zápasu proti Karlovým Varům. Jinak dáváme tak jeden, dva góly na zápas a s tím se těžko otáčí."