„Utkání se těžko hodnotí, hráli jsme proti jednomu z nejsilnějších týmů,“ začal pozápasový rozhovor Honzík. „Myslím si, že jsme byli v některých částech zápasu lepším týmem, bohužel na konci jsme měli dlouhou přesilovku a nepodařilo se nám srovnat,“ rozpovídal se na úvod o početní převaze na konci utkání. Tu Litvínov získal díky faulu na Patricka Kudlu, Krenželok inkasoval trest 2+2 i kvůli krvavému šrámu.

„Naopak nás Liberec potrestal na začátku třetí třetiny,“ komentoval trefu libereckého útočníka. „To vyloučení nás asi stálo zápas,“ povzdechl si brankář. „Trefil to parádně,“ uznal přesnou mušku Krenželoka. Na druhou stranu Verva předvedla velmi dobrý výkon. „Hokej, který hrajeme není vůbec špatný, ale ještě nám trošku něco chybí,“ pokračoval bývalý gólman Sparty. „Nesmíme polevit,“ dodal.

V utkání padlo sedm branek, dvě měl na svědomí František Lukeš. Litvínovský matador sahal v samotném závěru po hattricku, ale minul odkrytou klec Hrachoviny. „V přesilovce nám to tam nepadlo, musíme se asi víc tlačit před brankáře,“ snažil se marně popsat problematiku Honzík. „Lepší by bylo, kdybychom si odnesli nějaké body,“ utrousil litvínovský brankář.

Davida Honzíka čeká pikantní souboj, v průběhu pěti dní narazí dvakrát na pražskou Spartu, kde ještě minulou sezonu chytal. „Sparta má šikovné hráče, mají výbornou přesilovku,“ komentoval celek pod vedením Uwe Kruppa. Druhý zápas odehraje Litvínov se Spartou pod širým nebem. „Těším se, bude to obrovský zážitek a my chceme to utkání vyhrát,“ uzavřel rozhovor Honzík.

Celý rozhovor s Davidem Honzíkem: