Tiskové zprávy 03.03.2022
Autor: Tisková zpráva

Obránce Patrik Demel pokračuje v Litvínově

Verva se dohodla na nové smlouvě s Patrikem Demelem. Šestadvacetiletý zadák tak na severu Čech bude působit i v následující sezóně. V Litvínově podepsal novou roční smlouvu. „Patrik letos patří mezi naše klíčové obránce. Je na něm vidět, že udělal opět velký progres a věříme, že se bude zlepšovat dále. Jsme rádi, že jsme se dokázali domluvit na jeho pokračování v litvínovském dresu i pro následující ročník,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Rodák z Ostravy tak začne v Litvínově svou třetí sezónu. V černožlutém dresu zatím odehrál 106 zápasů s bilancí čtyř branek a pětadvaceti asistencí. Zejména v letošním ročníku Tipsport extraligy se rozehrál k výborným výkonům a prožívá svou nejlepší sezónu, co se týče počtu nasbíraných kanadských bodů.

V 52 utkáních vstřelil čtyři góly a přidal čtrnáct asistencí. Je tak třetím neproduktivnějším zadákem Vervy. „Jsem šťastný, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy. Vážím si důvěry, kterou jsem v Litvínově dostal. Věřím, že když zapracuji na některých detailech, tak se moje výkonnost dostane zase o kus dále. Teď se ale musíme hlavně soustředit na vyvrcholení extraligy,“ říká obránce Patrik Demel.

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >