A-tým 07.03.2022
Autor: Klub

Obránce Marek Hrbas bude Vervě chybět čtyři zápasy. Dostal trest od disciplinární komise

Verva se v úterním důležitém duelu bude muset obejít bez obránce Marka Hrbase, který dostal dodatečný čtyřzápasový trest od disciplinární komise za faul na Lukáše Nahodila v utkání s Olomoucí.

Litvínovský zadák v letošní sezóně nasbíral v 53 utkání 13 bodů za 8 gólů a 5 asistencí. V úterním zápase o vše s Karlovými Vary bude trenérům Růžičkovi se Sýkorou chybět a v případě postupu do play off by nemohl nastoupit ani do prvních třech utkání předkola. 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >