Rozhovory 02.02.2021
Autor: Ondřej Mach

Obránce Demel: Dostali jsme lekci z produktivity, tohle je moderní hokej

Z posledních pěti utkání vytěžili dvanáct bodů, v úterý doma proti Liberci ale narazili. Chemici svému soupeři stačili pouze v úvodních dvaceti minutách, na začátku druhé části se jejich hra rozpadla. Nakonec z toho byla vysoká prohra 1:6.
„Dneska jsme dostali lekci z produktivity, takhle se hraje moderní hokej. První třetina z naší strany nebyla špatná, bohužel jsme ji prohráli 0:1. Potom se to zvrhlo, 1:6 není vůbec dobrý výsledek,“ zhodnotil duel obránce Patrik Demel. 

O tři branky se postaral první útok Bílých Tygrů vedený Michalem Bulířem. Dvakrát se trefil nejproduktivnější hráč hostů Michal Birner, mezi střelce se zapsal i Radan Lenc. 

„Přímo na ně jsem si nedával pozor. Ale určitě to jsou kvalitní hráči, dali také gól v přesilovce. Hlavně dneska hráli jako tým a dělali dobře malé věci. Tím zápas zlomili na svou stranu,“ míní Demel. 

Verva nyní má dva dny na to, aby se připravila na další těžké klání – v pátek vyrazí do neoblíbené Plzně. V této fázi sezony už půjde o každý bodík. 

„Chtěli jsme navázat na výsledky z posledních pěti zápasů, ale nevyšlo to. Musíme se z toho rychle vzpamatovat, v pátek máme další velký zápas. Soustředíme se na něj,“ zakončuje litvínovský obránce.

Celý rozhovor s Patrikem Demelem:

Junioři včera

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >