Duel si Litoměřicemi přitom pro černožlutou družinu začal výborně, hned v první minutě se prosadil Jan Dufek. V deváté minutě ale srovnal Josef Barva a na počátku druhého dějství obrat dokonal Josef Kafka. Hosté z Litvínova nesložili zbraně a vedení si vzali zpět, na konci prostřední dvacetiminutovky svítil na výsledkové tabuli stav 2:4. Chemici přesto klání nedokázali dovést do vítězného konce a nakonec brali bod za remízu 4:4.

Střetnutí proti mosteckým Lvům litvínovští neodstartovali dobře a od desáté minuty prohrávali po zásahu Víta Záhejského. Ještě během úvodní části hry ale nepříznivý vývoj utkání otočili a Most už k vyrovnání nepustili. Nakonec z toho byla vysoká výhra 12:3, čtyřmi góly se na ní podílel Jindřich Koky.

Osmé třídě tak momentálně v rámci ústecké skupiny patří pátá příčka, devět bodů za vedoucí Bílinou. Nejproduktivnějším hráčem chemiků je Jan Dufek (15+4), na druhém místě je Jindřich Koky (9+6). Produktivitě zadních řad vládne Jakub Balej (2+5), v brance je jedničkou Pavel Matyunin

11. kolo

Stadion Litoměřice - HC Litvínov 4:4 (1:1, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Barva (Vait), 22. Kafka (Hlavička), 44. Nezbeda (Hartmann, Barva), 59. Zahálka (Hlavička) - 1. Dufek (Zikmund, Otruba), 29. Dufek (Nikolov), 32. Zikmund (Koky, Mikolášek), 35. Dufek (Nikolov)

Stadion Litoměřice: Tvrzník - Vandrovec, Hladík, Záhalka, Vait - Hlavička, Prokůpek, Kafka, Hamr, Klaus, Míček, Barva, Hartmann, Nezbeda

HC Litvínov: Matyunin - Homola, Nikolov, Král, Otruba, Balej - Koky, Mikolášek, Lanc, Zikmund, Dufek, Tomko

12. kolo

HC Litvínov - MOSTEČTÍ LVI 12:3 (3:2, 4:1, 5:0)

Branky a nahrávky: 14. Koky (Bystřický), 14. Dufek (Homola), 17. Kyselka (Pícha, Homola), 29. Dufek (Tomko, Balej), 33. Tomko (Balej, Koky) 34. Kurty (Bystřický), 36. Bystřický, 43. Koky (Bystřický), 48. Koky (Homola, Kyselka), 53. Koky (Tomko, Pícha), 59. Homola (Kurty, Kyselka), 59. Bystřický (Dufek, Balej) - 10. Záhejský, 19. Záhejský (Bednařík), 29. Záhejský (Moťka)

HC Litvínov: Matyunin (40. Hamouz) - Homola, Nikolov, Bystřický, Otruba, Balej, Pícha - Kurty, Koky, Kyselka, Zikmund, Dufek, Tomko

MOSTEČTÍ LVI: Hnátek - Gýna, Vojíř, Binko, Břenda - Bednařík, Vohnout, Záhejský, Peroutka, Drož, Moťka, Binko