Více o Darkovi Stránkém najdete v sekci A-TÝM v kapitole Realizační tým.

Druhým asistentem bude znovu Jiří Šlégr. Zbylí členové realizačního týmu (Miroslav Rykl, František Pinc, Roman Reif, Zdeněk Orct, Zdeněk Klimpl, Viktor Lukeš, Ondřej Ježek, MUDr. Petr Myšák, MUDr. Jaroslav Bednář) zůstávají beze změny.

Pokračuje práce na doplnění hráčského kádru A-mužstva. Do přípravy bude zařazeno několik mladých a nadějných litvínovských odchovanců, jako jsou Válek, Šimeček, Stříbrný, Havelka, Reichel, plus hráči ze širšího kádru, kteří v loňské sezóně působili převážně v Mostě, jako Martin Hanzl, Tomáš Doležal, Kamil Černý, Ondřej Havlíček a další.

Dohoda se pravděpodobně rýsuje v obraně s Davidem Němečkem (narozen 29. 6. 1995), odchovancem Plzně a juniorským reprezentantem, který v minulé sezóně působil v zámoří, a jedním zkušeným kvalitním zahraničním obráncem.

V jednání je také příchod talentovaného útočníka Richarda Nejezchleba (narozen 2. 5. 1994), který působil v juniorských reprezentacích, byl draftován klubem NHL New York Rangers a loni působil na jeho farmě.

Klub se také snažil získat posilu z řad litvínovských odchovanců. Jednal i s útočníkem Jakubem Petružálkem, ale ten ještě zvažuje nabídky ze zahraničí, kterým HCVL může obtížně finančně konkurovat.

Kádr HC VERVA Litvínov k 12. 5. 2016

1. Platné smlouvy
Jaroslav Janus, Michael Petrásek, Karel Kubát, Tomáš Frolo, Kamil Černý, Michal Trávníček, František Lukeš, Miloslav Hořava, František Gerhát

2. Uplatněné opce