A-tým 30.04.2018
Autor: Redakce

Novinky v týmu

V HC VERVA Litvínov běží příprava nové sezóny.
Předseda představenstva klubu Jiří Šlégr: „Jednáme o novém trenérovi a složení nového realizačního týmu A-mužstva. Kandidátů máme zatím víc.

Co se týče mužstva, novou smlouvu na tři roky podepsal útočník František Gerhát.

Před podepsáním nových smluv jsou obránce Marek Baránek a útočník Ondřej Jurčík. Opce byly uplatněny u brankáře Petráska, obránce Šestáka a útočníků Válka a Řehoře.

S dalšími hráči jednáme, jak s některými ze současného kádru, tak s případnými posilami.
Jakmile bude něco nového, budeme informovat.“

(Program týmu v letní přípravě najdete v Aktualitách)
Mládež včera

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce 01.06.2020

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >