Klub 16.09.2018
Autor: Klub

Novinky do nové sezóny

Do nové sezóny klub přišel s řadou novinek, se kterými se setkáte během utkání Tipsport extraligy na Zimním stadionu Ivana Hlinky.

BREJK

Zpravodaj Brejk bude k dispozici nově v elektronické podobě. Po celém stadionu jsou vyvěšeny plakáty s odkazem na webovou adresu nebo QR kód, který stačí naskenovat do svého chytrého telefonu. Několik kusů Brejku bude k dispozici i v tištěné podobě pro sběratele a majitele starších telefonů.

LOSOVÁNÍ STŘELBY NA BRANKU O CENY

Díky nové elektronické podobě Brejku se zpravodaj nebude číslovat, a tak budeme střelce do soutěže o druhé přestávce losovat z našich permanetkářů. Dávejte pozor na obrazovku během první třetiny utkání nebo sledujte na náš Facebook. Výherci se dostaví po skončení druhé třetiny k vjezdu pro rolbu.

HÁZENÍ TRIČEK ALTISPORT

Dvě trička od společnosti Altisport se budou házet i v letošní sezóně. Házející vyzve dvě skupinky diváků, aby udělali co největší rámus. Do skupinky, která bude lepší se hodí obě trička.

TLESKADLA

Klub pro vás připravil na dnešní zápas opět plastová tleskadla! Nezapomeňte si je přinést i na další zápasy.
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >