BREJK

Zpravodaj Brejk bude k dispozici nově v elektronické podobě. Po celém stadionu jsou vyvěšeny plakáty s odkazem na webovou adresu nebo QR kód, který stačí naskenovat do svého chytrého telefonu. Několik kusů Brejku bude k dispozici i v tištěné podobě pro sběratele a majitele starších telefonů.

LOSOVÁNÍ STŘELBY NA BRANKU O CENY

Díky nové elektronické podobě Brejku se zpravodaj nebude číslovat, a tak budeme střelce do soutěže o druhé přestávce losovat z našich permanetkářů. Dávejte pozor na obrazovku během první třetiny utkání nebo sledujte na náš Facebook. Výherci se dostaví po skončení druhé třetiny k vjezdu pro rolbu.

HÁZENÍ TRIČEK ALTISPORT

Dvě trička od společnosti Altisport se budou házet i v letošní sezóně. Házející vyzve dvě skupinky diváků, aby udělali co největší rámus. Do skupinky, která bude lepší se hodí obě trička.

TLESKADLA

Klub pro vás připravil na dnešní zápas opět plastová tleskadla! Nezapomeňte si je přinést i na další zápasy.