„Jsme rádi, že se nám po dlouhých jednáních podařilo uzavřít rámcovou smlouvu o spolupráci s naší mládeží. Dlouhodobým cílem je vychovat co nejvíce odchovanců a hráčů z regionu, kteří budou do budoucna tvořit kostru A-týmu. Celý proces je naším společným úkolem,“ uvedl Pavel Hynek, generální ředitel HC VERVA Litvínov.

Litvínov chce opět navázat na výchovu talentů, která ho léta zdobila po celém světě. Verva po změnách v klubu vyhlásila jasný cíl, tím je zlepšení spolupráce s mládeží a zapracování vlastních odchovanců do svého kádru. Nová rámcová smlouva na tříleté období zaručí HC Litvínov, sportovní spolek stabilní finanční základ. „Jsem moc rád, že jsme dosáhli dohody ohledně rámcové smlouvy o spolupráci mezi akciovou společností a sportovním spolkem. Rámcovou smlouvu jsme uzavřeli na tři roky a je pro nás velmi dobrým základem pro zajištění finančního krytí provozu mládeže. Jednání byla z obou stran velmi korektní. Pojmenovali jsme si společné cíle a tato smlouva je důkazem úzké provázanosti a spolupráce mezi naší mládeží a A-týmem,“ říká Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek.