(aktualizováno)
Ve výběru trenéra Hadamczika jsou jen čtyři hráči z extraligy a desítka hokejistů NHL.

Z litvínovských odchovanců se do týmů pro MS, které začíná už v pátek 3. května, nedostal útočník Lukáš Kašpar, z kmenových hráčů HC VERVA Litvínov pak ani obránce Karel Kubát, kteří nastupovali v přípravných zápasech. Ze slovenské vypadl na poslední chvíli obránce Ján Brejčák a již dříve také Juraj Majdan.

Pavel Francouz byl nominován dodatečně v pondělí dopoledne vzhledem k onemocnění třetího gólmana Kováře.
Trenér Hadamczik uvedl, že zpočátku budou na soupisku pro MS zapsáni dva brankáři, šest obránců a dvanáct útočníků.

Do turnaje vstoupí Česko v pátek 3. května zápasem s Běloruskem.

Nominace ČR na MS ve Skandinávii (Švédsko, Finsko), 3. - 19. května 2013

brankáři:
Ondřej Pavelec (Winnipeg, NHL), Alexandr Salák (Färjestad, Švédsko), Pavel Francouz (VERVA Litvínov)

obránci:
Zbyněk Michálek (Phoenix, NHL), Ladislav Šmíd (Edmonton, NHL), Jan Hejda (Colorado, NHL), Petr Čáslava (Čerepovec, KHL), Jakub Nakládal, Jakub Krejčík (oba Lev Praha, KHL), Marek Trončinský (Chanty-Mansijsk, KHL), Zdeněk Kutlák (Ambri-Piotta, Švýcarsko)

útočníci:
Jakub Voráček (Philadelphia, NHL), Jiří Tlustý (Carolina, NHL), Tomáš Fleischmann (Florida, NHL), Radim Vrbata, Martin Hanzal (oba Phoenix, NHL), Jiří Hudler (Calgary, NHL), Jiří Novotný, Petr Vrána (oba Lev Praha, KHL), Zbyněk Irgl (Minsk, KHL), Petr Hubáček (Jyväskylä, Finsko), Petr Koukal (Nižněkamsk, KHL), Jan Kovář (Plzeň), Petr Tenkrát (Sparta), Tomáš Hertl (Slavia)