Vaši svěřenci zažili perfektní start, pak ale přišla série proher. Jak jste spokojen s letošní sezonou?

Vzhledem k tomu, že kluků nebylo moc, protože někteří z jejich ročníku hráli za osmičku, myslím, že to nakonec dopadlo docela dobře. Ze začátku jsme hráli výborně, pak jsme měli nějaké zraněné a ten konec nám možná trošku nevyšel, ale celkově jsem spokojený.

Takže konec vítězné vlny byl způsoben zraněními?

Někteří z klíčových hráčů se zranili a chyběli nám v zápasech. Ostatní mužstva nám v tabulce utekla a pak už jsme některé zápasy nezvládli.Velmi dobrých výsledků dosahovali Matěj Maštalířský, Martin Sčislák, Petr Dudáček nebo Matěj Mikolášek. Největší vítr byl Matěj Maštalířský, který hrál výborně, ale právě on měl v průběhu sezony zlomenou klíční kost a dlouho nám chyběl. To nás asi nejvíc oslabilo. Perfektně hrál i Martin Sčislák, ale také měl nějaké zranění. To samé platí i pro Matěje Mikoláška. Hodně platným hráčem byl Petr Dudáček, který celou sezonu podával perfektní výkony a poctivě trénoval.

V dubnu jste absolvovali turnaj sedmých tříd, kde vám jen o vlásek uniklo zlato.

V základní části jsme hráli skvěle, ale ve finále jsme sehráli vyrovnaný zápas s Libercem, který jsme prohráli, protože jsme v poslední minutě dostali branku. Nicméně kluci bojovali celé utkání, tak jsem s nimi byl maximálně spokojený.