Klub 23.11.2018
Autor: Klub

Návrh změn ve Stanovách HC VERVA Litvínov, a.s.

Vážení akcionáři, Představenstvo společnosti HC VERVA Litvínov, a.s., sídlem Litvínov – zimní stadion, S.K.Neumanna 1598, PSČ 436 01, IČ 64048098, zapsaná v obchodním rejstříku vedením Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 749 (dále jen „společnost“), tímto ve smyslu § 407 odst. 2 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění (dále jen „ZOK“) a v návaznosti na zveřejněnou pozvánku ke konání valné hromady společnosti, která se bude konat dne 17. prosince 2018, sděluje následující.
Do programu této valné hromady byl na žádost akcionáře UNIPETROL RPA, s.r.o. zařazen bod „Změna Stanov“ v jehož rámci bude navrhováno akcionářům společnosti, aby přijali rozhodnutí o změně Stanov. Vzhledem k tomu, že k datu vyhotovení pozvánky nebyl představenstvu společnosti k dispozici detailní návrh změny Stanov, tak bylo postupováno ve smyslu § 407 odst. 2 ZOK, kdy představenstvo v pozvánce maximálním možným způsobem dle svého nejlepšího vědomí a svědomí stručně charakterizovalo jednotlivé navrhované změny ve Stanovách společnosti.

K dnešnímu datu byl společnosti doručen zkompletovaný návrh na změnu Stanov společnosti. Za účelem splnění povinnosti dle ustanovení § 407 odst. 2 ZOK a za účelem maximální možné informovanosti všech akcionářů společnosti a dostatečné přípravy ke konání valné hromady, tímto tento návrh zveřejňujeme.

Z důvodu značného rozsahu žádaných změn Stanov, je tento návrh zveřejněn ve formě zvýraznění textu (žlutě označené části) v úplném znění stávajících Stanov. Tato forma informování byla zvolena za účelem přehlednosti a srozumitelnosti navrhovaných změn.

Odkaz na PDF: ZDE

Se srdečným pozdravem

Představenstvo společnosti HC VERVA Litvínov, a.s
Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec