Shodou okolností byl Litvínov naposledy v akci právě proti Chomutovu. Hosté rozhodli o dělbě bodů už v prvním dějství, kdy se prosadil Kokman s Kloboučkem. Mnohem aktivnější domácí sice odstřelovali brankáře Pirátů Perůtku, ale trefu zaznamenali až v čase 54:58. Puk za jeho záda propasíroval Bednařík. Poslední slovo však měl Chomutov, jenž zásluhou Hynka uzavřel na konečných 3:1.

S PZ Kladno se chemici naposledy setkali na začátku prosince. Zápas 2. kola nadstavby odstartoval rychlým gólem Raichl. Domácí překvapivě vzdorovali a Šabada srovnal kroky obou mužstev. Jenže přišel ofenzivní uragán, protože Litvínov nasázel Kladnu osm branek. Hattrickem se blýskl Jakub Bednařík, který ke svým gólům přidal ještě asistenci.

A jaké je postavení týmů v tabulce? Vévodí jí Chomutov se ziskem 45 bodů, čtvrtý Litvínov ztrácí na první Piráty osm bodů, zároveň chemici mají k dobru tři utkání. PZ Kladno se krčí na posledním místě, protože získalo ze 25 zápasů pouze jeden bod.