Litvínovští dorostenci během své série tří porážek v řadě nestačili na Vítkovice, kterým podlehli 2:5. Tuto nepříjemnou šňůru zápasů však dokázali ukončit na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu. Utkání nezačalo podle litvínovských představ, když v sedmé minutě poslal hosty přesnou ranou do vedení Holenda.

Vyrovnat se povedlo Krockerovi 27 vteřin po startu prostřední části. Na tuto branku navázal Holčák, jehož svižná střela dokonala obrat domácích. Ve třetí třetině se o navýšení vedení postaral obránce Werner, kterého o několik minut později v přesilové hře doplnil asistent kapitána Kadár. Chemici tedy ukončili svou smolnou sérii výhrou 4:1 nad Havlíčkovým Brodem.

HC Zubr Přerov taktéž zažívá na body skoupé období. V posledních deseti zápasech totiž zaznamenal pouze jediný bod. V posledních dvou utkáních odcházeli přerovští dorostenci z ledu s výpraskem. Nejprve podlehli Plzni 0:5 a ani zápas s Hradcem Králové nedopadl zrovna ideálně. V první třetině šel jako první do vedení královéhradecký Mountfield, když se prosadil Matěj Beneš. Na jeho branku zareagoval Kuchta a bylo vyrovnáno. Smírný stav nevydržel ani třicet vteřin a na světelné tabuli zářil stav 1:2. Svou druhou branku totiž oslavil Matěj Beneš.

Do poloviny třetiny dokázal vyrovnat Jobánek a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Ten trval jen do konce první půlky zápasu. Puk za Žurekova záda dostal Boukal a také Michal Beneš. V závěrečné části hlasatel na stadionu oznamoval střelce další hradecké branky, konkrétně šlo o Giesla. Po jeho gólu rozjásal domácí publikum Štíbr, ale na víc se Přerov nezmohl. Navíc Budina přidal šestou branku Hradce Králové.

Nejlepším hráčem Litvínova je podle kanadského bodování stále Dominik Brouček (15+20), kterému šlapou na paty s jednadvaceti body Marek Slavík (9+12) a Jan Vopat (7+14). V dresu Přerova vede bodování Jonáš Jobánek (17+15). Stříbrnou příčku drží Radim Hradil s devatenácti body za dvanáct gólů a sedm asistencí.

David Čermák je stále nejvytíženějším brankářem Litvínova s úspěšností zákroků 91,76 %. Průměrně inkasuje 2,70 branky za zápas. Přerovský Tomáš Suchánek pochytá 92,24 % střel a inkasuje průměrně 2,53 branky za zápas.