„Začátek utkání byl opatrný, chtěli jsme si vytvořit tlak,“ řekl na úvod pozápasového rozhovoru Hübl. Paradoxně v úvodních minutách Verva dvakrát inkasovala. „Byli jsme nervózní,“ hledal odpověď útočník. Do druhé části hry už nastoupil Litvínov lépe, měl více šancí, ale chyběly branky. „Ve druhé třetině jsme plnili úkoly a začalo se nám dařit. Neměli jsme štěstí v koncovce,“ přesně pojmenoval problém zkušený forvard.

Černožluté gólové mlčení prolomil ve 38. minutě Richard Jarůšek. Jeho branka byla předzvěstí smršti, která přišla ve třetí dvacetiminutovce. „Ve třetí nám to tam napadalo,“ směje se Hübl. Sám měl na svědomí vyrovnávací trefu. „My jsme doufali, že je to otázka času. Věděli jsme, že to musíme prorvat,“ vrátil se k málo produktivní druhé třetině litvínovský matador. „Jsme rádi za vítězství, ale ještě nás do Vánoc čekají dva zápasy,“ pokračoval s výčtem programu.

Severočeši vstřelili pět branek, trefu zaznamenal Michal Trávníček či Lukáš Kašpar. „Jen ať ty branky přibývají. Lajny máme vyrovnané,“ hodnotil dělbu bodů ostřílený hráč. „Když si góly rozdělíme do všech útočných řad, tak tým bude vyrovnaný,“ pokračoval. „Kometa nejvíc hrozila z protiútoků,“ popsal ofenzivní činnost Moravanů.

Verva se konečně dostala do elitní desítky, ale nesmí usnout na vavřínech. „Musíme takhle hrát dál a nenápadně stoupat tabulkou,“okomentoval postavení v tabulce Hübl. „Doufám, že nějaké utkání odehrajeme také v klidu,“ jeho slova mířila na litvínovské závěry. Verva v posledních čtyřech zápasech nasázela nejvíce branek právě v závěrečné třetině. Asistenci si připsala také nová akvizice, Edwin Hedberg. „Zapadají všichni,“ uzavřela rozhovor litvínovská legenda.

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem: