Mladé naděje litvínovského hokeje si z posledních dvou utkání odnesly tři body za výhru 4:1 proti Havlíčkovu Brodu. Na tento povedený výsledek chtěly navázat proti Přerovu, ale v přestřelce mu podlehly 3:4, když pokaždé doháněly ztrátu jedné branky. Na Halíkovu branku zareagoval Iljuk, na Jobánkovu Špaček a po Hradilově trefě vyrovnával Brouček. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém dostal puk za Čermákova záda znovu Jobánek.

PSG Berani Zlín si po dvou porážkách v řadě smlsli na pražské Slavii, které nadělili osm kousků. Až po pátém gólu Zlína dokázala Slavia snížit, ale ztracený rozdíl pěti branek zanedlouho vrátil Laciga. Skoupý z trestného střílení znovu snížil, aby sledoval, jak Laciga znovu vrací Beranům náskok, také z trestného střílení. Zvýšit rozdíl se podařilo ještě Ramertovi, na jehož branku zareagoval v 60. minutě Hofmann.

Dynamo Pardubice nejdříve na domácím ledě těsně porazilo Kladno 3:2. Následně se vydalo na cestu do Plzně, odkud si svěřenci Petra Hemského odvezli drtivou porážku 0:8. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí indiány. Když zazněla druhá siréna, odcházeli pardubičtí z ledu již se čtyřmi góly ve své síti. Ten pravý kolotoč se však rozjel až v poslední periodě, v niž Západočeši skórovali čtyřikrát a upravili tak výsledek na konečných 8:0.

V kanadském bodování se z litvínovských hráčů nejvíce daří Dominiku Broučkovi. Mladý útočník má na svém kontě 36 bodů za šestnáct branek a dvacet asistencí. Druhý Marek Slavík vstřelil devět branek, ke kterým přidal dvanáct asistencí. Na špici se ve Zlíně pohybuje Lukáš Chludil s osmnácti góly a sedmnácti asistencemi. Stříbrná příčka patří Michalu Tomečkovi (10+13). Bodování v Pardubicích vládne František Formánek (23+15) a jen o dva body je za ním Dominik Pavlata (19+17).